Osuszanie mieszkania po zalaniu

Jeśli potrzebujesz pełnego wsparcia w zakresie osuszania mieszkań i domów, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy kompleksowe usługi związane z pomiarami wilgotności oraz dopasowywaniem metod osuszania mieszkań i domów tak, aby w 100% zneutralizować występujące ogniska wilgoci. Zobacz, jak działamy i w jakich sytuacjach możesz skorzystać z usługi osuszania mieszkania i domu.

Kiedy warto skorzystać z usług osuszania mieszkań i domów?

Klęski żywiołowe, podtopienia, intensywne opady, a nawet nieuwaga sąsiada z wyższych kondygnacji – to sytuacje, w których usługi osuszania mieszkań i domów mogą okazać się niezbędne. Nasza oferta jest skierowana także do osób, które zmagają się z problemami awarii sieci wodno-kanalizacyjnej.

Usługa osuszania mieszkania i domu wymaga przede wszystkim zastosowanie odpowiednich metod walki z wilgocią. W przeciwnym razie pozbycie się problemu zalegającej wody i wilgotnych plam na ścianach będzie nieco problematyczne. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój dom lub mieszkanie jest w 100% bezpieczne i zostanie osuszone tak, jak należy, koniecznie skontaktuj się z nami!

Osuszanie domu i mieszkania – w jaki sposób działamy?

Pierwszym krokiem do realizacji osuszania mieszkania i domu jest pomiar wilgotności. Nasze mierniki są w 100% bezpieczne dla ścian i stropów, a także wyjątkowo dokładne. Po dodatkowych oględzinach wizualnych budynku jesteśmy w stanie wybrać najskuteczniejsze metody osuszania.

Kolejny krok to ustawienie i uruchomienie wentylatorów strumieniowych, promienników ciepła oraz osuszaczy kondensacyjnych. To trzy urządzenia, które najczęściej wykorzystujemy w celu skutecznego osuszania mieszkań i domów. Po wyprowadzeniu wilgoci ze ścian i stropów osuszacze pochłaniają wodę, a następnie odprowadzają ją do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Takie metody osuszania to gwarancja 100% osuszenia pomieszczeń, dzięki czemu problem wilgoci nie powraca do budynku. W razie mocnego zawilgocenia realizujemy też osuszanie podposadzkowe, które przydaje się szczególnie wtedy, kiedy wilgoć mocno zalega w strukturach izolacji podłogi.

Osuszanie mieszkań oraz domów – nasze usługi

W ramach osuszania domów i mieszkań realizujemy wiele usług, które umożliwiają pozbycie się wszystkich ognisk wilgoci z budynków mieszkalnych. W zakres naszej działalności powiązanej z osuszaniem mieszkania i domu wchodzą:

  • bezpłatne oględziny nieruchomości,
  • osuszanie ścian,
  • osuszanie podposadzkowe,
  • sporządzenie dokumentacji dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

W przypadku usługi osuszania podposadzkowego korzystamy z wydajnych pomp ciśnieniowych, które są w stanie odciągnąć wszelkie pokłady wilgoci z powierzchni pod posadzkami. Jako profesjonaliści zajmiemy się także zabezpieczeniem ścian przed kapilarnym podciąganiem wilgoci.

Kontaktując się z nami, możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie osuszania mieszkań i domów, a także przygotowania niezbędnych dokumentów, które umożliwiają ubieganie się o odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Pełne osuszanie domów i mieszkań – kiedy warto to zrobić?

Na usługi osuszania domów i mieszkań warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, kiedy w nieruchomości pojawiają się widoczne oznaki zalegającej wilgoci w ścianach lub pod posadzkami. Brak reakcji może skutkować uszkodzeniem sprzętu w budynku, wyposażenia wnętrz, a także rozprzestrzenianiem się chorób w wyniku obecnej pleśni i grzybów.

Aby zadbać o bezpieczeństwo domowników i stan techniczny domu i mieszkania, zdecydowanie warto skontaktować się z nami i podjąć zdecydowane działania w zakresie osuszania nieruchomości. Pamiętaj, że zawsze dbamy o to, aby pomóc naszym klientom w bezpowrotnym pozbyciu się problemów powiązanych z wilgocią w domach i mieszkaniach.

Dlaczego warto skorzystać z usługi osuszania domów i mieszkań?

Wieloletnie doświadczenie to nie wszystko, co jest ważne w usługach osuszania mieszkań i domów. Liczy się także dostęp do wydajnego i sprawdzonego sprzętu, dzięki któremu procedury osuszania są skuteczne. Wyróżniki naszej firmy to:

  • wiele lat doświadczenia,
  • wysokie kwalifikacje i specjalizacje ekspertów z zakresu osuszania budynków,
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu wysokiej wydajności,
  • kompleksowe doradztwo w zakresie osuszania domów i mieszkań,
  • atrakcyjne ceny usług,
  • krótkie terminy realizacji zleceń.

Nasi eksperci zawsze dopasowują metody osuszania mieszkań i domów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dbamy o to, aby neutralizacja wilgoci była skuteczna, a jednorazowo wykonana usługa wystarczała na wiele lat bezpiecznego korzystania z nieruchomości.