Osuszanie ścian po zalaniu

Jako profesjonaliści realizujemy usługę osuszania ścian w budynkach użytku publicznego, a także nieruchomościach mieszkalnych. Wszędzie tam, gdzie doszło do zawilgocenia tynków, jesteśmy w stanie wykonać kompletne osuszanie. Z naszą pomocą pozbędziesz się w 100% wilgoci ze ścian, co potwierdzimy ostatecznym pomiarem wilgotności z użyciem profesjonalnego sprzętu. Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Wszystko po to, aby pomóc w osuszaniu ścian naszym klientom.

Osuszanie ścian z wilgoci – jakie działania realizujemy?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz przede wszystkim dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań umożliwiających osuszanie ścian. Jeśli wilgoć daje się we znaki i w wyniku jej oddziaływania pojawiają się już zacieki na farbach i tynkach, koniecznie skontaktuj się z nami.

Jak działamy w zakresie osuszania ścian z wilgoci? Tego typu usługi realizujemy kompleksowo, co oznacza, że w trakcie współpracy wykonujemy kilka kroków.

  1. Przeprowadzamy audyt budynku, czyli pomiary wilgotności. To pozwala na ekspresową ocenę poziomu skomplikowania problemu oraz ewentualnej skali zniszczeń. Po wykonaniu pomiarów i wizualnej ocenie budynku możemy dopasować odpowiednie metody osuszania, które umożliwiają pozbycie się wilgoci w 100%, bez ryzyka powrotu tego problemu w przyszłości.
  2. Osuszamy ściany – wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt, czyli wentylatory strumieniowe, promienniki na podczerwień, a także osuszacze absorpcyjne, które odprowadzają wyciągniętą ze ścian wodę do kanalizacji.
  3. Wykonujemy odgrzybianie i ozonowanie – aby zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo użytkowania budynku po zakończonym osuszaniu ścian, realizujemy także ozonowanie i odgrzybianie. To gwarancja, że przebywanie w osuszonych pomieszczeniach jest w 100% bezpieczne.
  4. Sporządzamy dokumentację dla ubezpieczyciela – jeśli klient chce ubiegać się o odszkodowanie z tytułu wilgoci w ścianach i poniesionych kosztów neutralizacji problemu, możemy przygotować stosowną dokumentację.

Wiele lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na wypracowanie odpowiednich metod działania. To przekłada się na wysoki poziom zadowolenia klientów.

Osuszanie ścian i posadzek – kiedy warto skorzystać z naszego wsparcia?

Jeśli źródło wycieku było na tyle duże, że dotknęło nie tylko ściany, ale także podłogi, koniecznie jest osuszanie posadzek i izolacji tuż pod nimi. Jako profesjonaliści realizujemy też takie usługi, np. z użyciem pompy ciśnieniowej. W takich sytuacjach warto działać jak najszybciej, aby nie doszło do podciągania kapilarnego wilgoci. W przeciwnym razie może doprowadzić to do osłabienia murów i całej konstrukcji budynku. Jeśli masz problem z zawilgoconymi ścianami i posadzkami – skontaktuj się z nami i skorzystaj z kompleksowego wsparcia!

Osuszanie ścian i nie tylko – postaw na jakość i wybierz naszą firmę!

Co jest wyróżnikiem naszej firmy? To przede wszystkim profesjonalizm, pełne wsparcie merytoryczne z zakresu osuszania ścian, a także krótkie terminy realizacji zleceń. Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i rozsądne ceny, a to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę. Zadzwoń już teraz i zdecyduj się na profesjonalne osuszanie ścian!