Osuszanie piwnicy po zalaniu

Wilgoć pojawiająca się w piwnicach i garażach to częsty problem, który spotyka wielu właścicieli budynków mieszkalnych. Przeprowadzamy kompleksowe usługi osuszania piwnic i garaży dla naszych klientów, którzy samodzielnie nie radzą sobie ze stale narastającym problemem. Brak reakcji w przypadku wilgoci w takich miejscach może skutkować rozprzestrzenianiem się grzybów i pleśni, a w skrajnych przypadkach nawet uszkodzeniem struktury ścian i stropów. Skontaktuj się z naszym ekspertem i omów strategię działania w celu neutralizacji wilgoci!

Skuteczne osuszanie garaży i piwnic – jak pomagamy naszym klientom?

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie neutralizacji wilgoci w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zajmujemy się też osuszaniem piwnic i garaży – niezależnie od stopnia zawilgocenia ścian i podłóg. Jakie wsparcie proponujemy w tym zakresie?

  1. W pierwszej kolejności wykonujemy wstępne oględziny piwnicy albo garażu.

Takie działania są bezpłatne i mają na celu oszacowanie kosztów osuszania, a także opracowanie planu, dzięki któremu pozbędziemy się wilgoci w 100%. U klientów, którzy zdecydowali się na nasze wsparcie, wykonujemy pełne pomiary wilgotności oraz wizualną ocenę zniszczeń.

  1. Następnie dopasowujemy odpowiednie metody osuszania konkretnych pomieszczeń.

Proponujemy kompleksowe osuszanie ścian i posadzek w piwnicy. Wykorzystujemy w tym celu wentylatory strumieniowe, promienniki na podczerwień oraz osuszacze kondensacyjne. W razie potrzeby osuszamy też posadzki z użyciem pompy wysokiego ciśnienia. Pozbywamy się skutecznie wszelkich źródeł wilgoci, a zebraną wodę odprowadzamy bezpośrednio do kanalizacji.

  1. Odgrzybiamy i ozonujemy osuszone piwnice i garaże.

Dzięki takim działaniom możemy zagwarantować, że użytkowanie piwnicy lub garażu jest w 100% bezpieczne. Po zakończeniu osuszania i wykonaniu ozonowania z odgrzybianiem nie ma żadnego ryzyka, że w pomieszczeniach będą rozprzestrzeniać się bakterie, grzyb lub szkodliwa pleśń.

  1. Możemy przygotować dokumentację dla ubezpieczyciela.

Dla klientów, którzy chcą ubiegać się o odszkodowanie za szkody wyrządzone przez wilgo, przygotowujemy pełną dokumentację naszych działań oraz pomiarów wilgotności. To pozwala na skuteczne ubieganie się o wypłatę należnego odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Osuszanie garaży i piwnic – postaw na jakość!

Nasza firma proponuje pełne wsparcie w zakresie osuszania piwnic i garażu, niezależnie od poziomu zaawansowania problemu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego problemu, rozsądne ceny usług oraz bezpłatną analizę wilgotności pomieszczeń. Współpraca z nami to gwarancja pełnej neutralizacji problemu wilgoci i bezpieczeństwa użytkowania osuszonych pomieszczeń piwnic i garaży.

Czekamy na Twój ruch! Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na termin realizacji usługi osuszania piwnicy i garażu. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie nawet w wyjątkowo trudnej sytuacji związanej z zalegającą wilgocią.